O mnie

“Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

Mark Twain

Od pewnego czasu motto napisane ponad 150 lat temu jest dla mnie podstawą i motywacją dla realizacji mojej pasji – wędkarstwa w bezkresnej Północy Rosji a także tam gdzie srebrne łososie i dobrzy ludzie…… .

Dzięki Bogu i różnym szczęśliwym zbiegom okoliczności spotkałem i mam w swoim otoczeniu ludzi, z którymi mogę dzielić i wspólnie odkrywać coraz to nowe zakątki naszego wędkarskiego świata. Oczywiście ludzie nie zawsze są ci sami jak to w życiu, ktoś dochodzi, ktoś odchodzi jednak trzon pozostaje niezmienny.

Stronę tą tworzę dla was wszystkich po to, aby wam podziękować. Za to, że mogłem was poznać. Za to, że tam ze mną byliście. Za to, że mogliśmy rozpalić wspólne ognisko, dzielić się ostatnim papierosem i posłuchać ciekawych historii z waszego życia.

Dziękuje wam za to bardzo serdecznie i mam nadzieję że do zobaczenia gdzieś na szlaku na szlaku do spełnienia marzeń.

I może jeszcze to na koniec: w łowieniu ryb, najmniej ważne sa same ryby tylko ci, z którymi te ryby łowisz …………..Pamiętajcie o tym.

Zapraszam na moją stronę